Showing 14 Result(s)

Üniversiteyi Yeni Kazananlara Notlar

Yine farklı bir konu, dört sene durmadan usanmadan çalışıp  üniversiteye geliyoruz. Peki biz bu üniversitede ne yaparız? Üniversite bize ne kazandırır? Her üniversitelinin öğrenmeden mezun olamayacağı gerçekler bugün konumuz (: GENEL ALGILAR  Sınıfa girdiniz, tanımadığınız kırk eksi bir kişi. Eğer Teknoloji Fakültesi isen büyük ihtimal kız sayısı vasat. Onlarca meslek liseli erkek bir arada. Bu …

Diyarbakır Gezisi – 2

Evet arkadaşlar dersler ve projeler yüzünden güzel Diyarbakır gezimin kalan yazısını yazamadım bir türlü, nerede kalmıştık? 4 ayaklı minare Mar Petyun Katolik Kilisesi Keçi Burcu Dağ Kapı

Diyarbakır Ciğeri

Diyarbakır denince akla şüphesiz ciğer gelir. Ben ciğer yemeyi sevmem, nadir yerim fakat hayatımda ilk defa öğün olarak ciğer yedim. Necip kardeşim beni ciğerin efsane olduğu bir yere götürdü.

Diyarbakır Gezisi – 1

Diyarbakır’a asker ziyareti vesilesiyle gittim. Gitmişken de gezeyim dedim. Sizin için kendim çektiğim fotoğraflar ile çektiğim yerin hikayesini ele alacağım, çok eğlenceli bir haftasonu gezisi oldu. Gezdiğim yerleri önce liste şeklinde yazmak istiyorum. İstediğiniz başlığa bakıp fikir edinebilirsiniz.

Çizik Mercek Yenilendi!

Eveeet her zaman başka siteleri mi tanıtacaktım bu seferki tanıtım bizzat bize ait. Çizik mercek artık yepyeni bir tasarımla sizlerle, birazcık siteyi inceleyeceğiz. Eski tasarımı değiştirme sebebimiz artan kullanıcı sayımız ve yaptığımız işin profesyonelleşmesi. Haydi yeni sitemizi screen shot ile tanıyalım: