-- Eğlence, Fotoğrafçılık

Çizik Mercek Yenilendi!

Eveeet her zaman başka siteleri mi tanıtacaktım bu seferki tanıtım bizzat bize ait. Çizik mercek artık yepyeni bir tasarımla sizlerle, birazcık siteyi inceleyeceğiz. Eski tasarımı değiştirme sebebimiz artan kullanıcı sayımız ve yaptığımız işin profesyonelleşmesi. Haydi yeni sitemizi screen shot ile tanıyalım:

czk1

Bu gördüğünüz sitenin ana sayfasıdır 🙂 Daha etkileyici bir ana sayfamız var artık. Ayrıca fotoğraflar artık gelişi güzel değil kategorili bir şekilde sıralanıyor.

czk2 Bir diğer yeniliğimiz ise Blog kısmımız, artık gerek çizik mercek gerek fotoğrafçılıkla ilgili bloglar yazabileceğiz.

czk3 Evet artık sağ alt köşede yazan mail adresine fotoğraflarınızı atabilir ve yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu da yeniliklerimizden birisi.

czk4 Çizik mercek ekibi olarak düğün öncesi fotoğrafçılığı ve istediğiniz özel günlerde fantastik çekimler yapıyoruz, Wedding bölümünde düğün fotoğrafçılığı ile ilgili çekimler yer alıyor.

Evet arkadaşlar yeni tasarımımız ile size Çizik Merceği tanıttım, eski sitemiz de bizi destekleyen 13.000 kullanıcıya teşekkür ediyoruz.

Ziyaret için :  Cizikmercek  bekleriz 😉

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.